FC Hermannstadt conduce Farul la pauză: 1-0 – Ziarul Mesagerul de Sibiu

Por um escritor misterioso
Last updated 14 maio 2024
Atmosferă de sărbătoare, în această seară, pe noul Stadion Municipal. FC Hermannstadt a revenit în sfârșit ACASĂ. La meciul inaugurării ar fi venit tot Sibiul, însă s-a găsit loc pentru doar cca 12…
Farul - FC Hermannstadt 1- 1. Sibienii dau lovitura în prelungiri. Hagi a fost eliminat - Playsport
Oferte pentru o toamnă de poveste
Remiză smulsă cu forcepsul de FC Hermannstadt. Sibiul a egalat în prelungiri la Farul, cu un gol superb al lui Baba (video)
FOTO Stadionul Municipal a fost inaugurat oficial. 80% din materialele folosite la construcția stadionului sunt produse în Sibiu – Ziarul Mesagerul de Sibiu
FC Hermannstadt - Farul Constanța 0-1, Grameni a adus cele trei puncte pentru echipa lui Hagi