CSA Steaua - CSM Slatina 1-1. ”Roș-albaștrii” rămân cu o singură

Por um escritor misterioso
Last updated 20 maio 2024
CSA Steaua a remizat, pe teren propriu, cu CSM Slatina, scor 1-1, în etapa a 7-a a Ligii a 2-a.    În prima repriză, oaspeții au dominat partida, iar, după ocazia mare a lui Claudiu Dragu (generată de eroarea mare a lui Adrian Frânculescu, portarul Stelei), oltenii au deschis scorul prin Denis Marin, care a […]
VIDEO REZUMAT - SCOR DE MAIDAN IN CRANG! CSA Steaua egalează dramatic, trei goluri marcate în ultimele minute la Buzău. Rezultate și clasament Liga 2
Sport Studio
CSA Steaua - CSM Slatina 1-1. ”Roș-albaștrii” rămân cu o singură victorie în Liga 2
Progresul Spartac
Echipa antrenată de Claudiu Niculescu, singura din Liga 2 cu maximum de puncte! Ce spune ”Clau-gol”
Cupa României, CSA Steaua – Rapid 0-0. Show-ul din tribune a salvat derby-ul din Ghencea
Fotbal – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei
Oțelul - CSA 3-2. Steaua ia bătaie la Galați într-o atmosferă superbă, după ce a revenit de la 3-0. Cum arată acum clasamentul și când se joacă restul meciurilor din Liga 2 - Playsport
Liga 2 Casa Pariurilor, etapa a 12-a. Oțelul Galați, doar egal cu Gloria Buzău. Toate rezultatele și clasamentul
VIDEO Cupa României, 16-imi. Hunedoara - FCSB 3-5. 'Roş-albaştrii' s-au făcut de râs în primele 90 de minute, dar au ”dres busuiocul” în prelungiri